Biz Kimiz?

Merhaba,

Yıldız Ambalaj, ambalaj sektöründe yenilikler getirmek, en son teknolojiyi kullanarak her türlü markanın yüzü ambalaj tasarımları yaratmak ve her bütçeye hitap eden fiyat politikalarını uygulayarak siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Sektörde birçok dev kuruluşa hizmet vermeye devam eden, iş odaklı, profesyonel ekibimizle, varolan tasarımlarınızı hayata geçirmeyi ilke edinmenin yanında, size yeni ve orijinal fikirler de sunma prensibini ilke edinmiştir. Projenizin büyüklüğü ne olursa olsun, maket yapımından üretim bandına kadar aynı titizlikle çalışır, ‘anahtar  teslim’ mantığıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyarız.

Satış ekibimiz, üretim personelimiz ve tasarım grubumuzla tek bir elden çıkan çalışmalarınız kalite kontrol prensiplerimizle son mamul olarak tarafınıza büyük bir titizlikle sunulur. Fiyat politikalarımızın ışığında, size verilen tekliflerin haricinde kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Maket aşamasından, üretim bandına titizlikle çalışan ekibimiz, hayalinizdeki ambalaj çalışmasını uygun kalite ve fiyat anlayışıyla size sunmak için çalışır.